2020’nin İlk Özel Güvenlik Sınavına 15 Gün Kaldı

ileadmin

2020’nin İlk Özel Güvenlik Sınavına 15 Gün Kaldı

Özel güvenlik personeli olmak için 2020 yılının ilk özel güvenlik sınavına kayıt yaptırmak için çok az bir süre kaldı. Evraklarını hazırlayan tüm kursiyer adaylarımız en geç 16 Aralık 2019 tarihinde tam evraklı olarak kayıtlarını yaptırması gerekiyor.

2020 yılında yapılacak olan ilk sınav tarihi muhtemelen 09.02.2020 tarihinde olacak. Bu nedenle bu sınava katılmak isteyen tüm kursiyer adaylarımız tam evraklı olarak 16.12.2019 tarihine kadar aşağıdaki ofislerimize veya merkezimize gelerek kayıtlarını tamamlamaları gerekmektedir. Bu tarihten sonra gelip kayıt yaptıran tüm özel güvenlik adayları bir sonraki sınava kalacaklardır.

Silahlı Özel Güvenlik kayıt için gereken evraklara buradan , silahsız özel güvenlik kayıt için gereken evraklara ise buradan ulaşabilirsiniz.

Şubelerimize ulaşmak için;

Yazar hakkında

admin administrator

Özel Güvenlik Kursu Mecidiyeköy - Özel Güvenlik Kursu Şirinevler - Özel Güvenlik Kursu Bağcılar -  Özel Güvenlik Eğitimi Avcılar - Eyüp Özel Güvenlik Kursu - Özel Güvenlik Eğitimi Bahçelievler, Özel Güvenlik Kursu Yenibosna Özel Güvenlik Eğitimi Şişli Özel Güvenlik Kursu Osmanbey Okmeydanı Özel Güvenlik Kursu Özel Güvenlik Eğitimi Harbiye Özel Güvenlik Eğitimi Taksim Özel Güvenlik Eğitimi Levent Özel Güvenlik Eğitimi 4.Levent Esenler, Özel Güvenlik Eğitimi Güngören, Özel Güvenlik Kursu Bakırköy, Özel Güvenlik Eğitimi Başakşehir, Özel Güvenlik Kursu İkitelli, Özel Güvenlik Eğitimi Güneşli Özel Güvenlik Eğitimi Sefaköy Özel Güvenlik Kursu Küçükçekmece Özel Güvenlik Kursu Sefaköy Küçükçekmece Özel Güvenlik Eğitimi Özel Güvenlik Eğitimi Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Gültepe Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kadıköy Özel Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Kadıköy Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Sarıyer, Güvenlik Kursu Beylikdüzü