2021 Özel Güvenlik Sınav Tarihleri Ne Zaman?

2021 özel güvenlik sınav tarihleri ne zaman olacak? 2021 yılının ilk özel güvenlik sınavına girmek isteyen adayların merak ettiği özel güvenlik sınav tarihini iple çektiğini biliyoruz. Yeni yılın ilk özel güvenlik sınav tarihi hakkında bilgi almak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

2021 Özel Güvenlik Sınav Tarihleri Ne Zaman?

Özel güvenlik olmak isteyen adaylar veya özel güvenlik kimlik kartlarını yenilemek isteyen özel güvenlik görevlileri, özel güvenlik eğitimi almak için 2021 yılında yapılacak olan ilk sınav tarihini merak ediyor. Kimi aday 2021 yılının ilk özel güvenlik sınavına girmek isterken hangi tarihte olacağı ve kayıt tarihlerinin ne zaman biteceği konusunda Bakanlığın hazırlayacağı sınav tarihini bekliyor.

2021 özel güvenlik sınav takvimi tahminimize göre 2020 yılının aralık ayında açıklanacaktır. Her sene aralık ayında çıkan özel güvenlik sınav takvimi bu yılda aralık ayında belli olacaktır. Sınav takvimi belli olduğu ilk gün sitemizde yayınlanacak.

2021 Özel Güvenlik Sınavına Kayıt Tarihi

2021 yılında olacak ilk özel güvenlik sınavına kayıt yaptırmak isteyen adaylar için kayıtlar açıldı. Eğer 2021 yılında yapılacak olan özel güvenlik sınavına kayıt yaptırmak istiyorsanız kurumumuza kaydınızı yaptırabilirsiniz. Aralık ayında açıklanacak sınav takvimi sizlere duyuru yapılacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken bir husus bulunmaktadır. Eğitim kurumu olarak tahminlerimiz 2021 yılında yapılacak olan ilk özel güvenlik sınavının Şubat ayında olmasını bekliyor.

Örneğin 15 Şubat’ta yapılması planlandıysa hemen hemen bir ay öncesi yani 15 Ocak son tarih olmak üzere mutlaka kaydınızı yaptırın. Aksi halde kontenjan sıkıntısı veya yer kalmaması durumunda diğer bir sınava kalabilirsiniz. Böylece yaklaşık iki aylık bir kaybınız olacaktır.

2021 Özel Güvenlik Sınavına Kayıtlar Açık

Eğer 2021 yılında yapılacak olan ilk  özel güvenlik sınavına girmek istiyorsanız an itibari ile kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Silahlı güvenlik olmak için kayıt belgeleri;

  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • Diploma veya Öğrenci Belgesi
  • 2 Adet Biyometrik Fotoğraf
  • Sağlık Raporu – Heyet Raporu (Devlet hastanesinden alınması zorunludur. Üzerinde KBB, Ortopedi, Nöroloji, Psikiyatri ve Göz doktorlarının kaşesi, baş hekim onayı ve rapor üzerinde mutlaka “Silahlı Özel Güvenlik Olur” ibaresi yer almalıdır.)

Not: Dilerseniz kurumumuza sadece nüfus cüzdanı fotokopisi ile gelerek yerinizi ayırtabilir ve ön kayıt olabilirsiniz. Böylece herkesten önce yerinizi ayırmış ve ön kaydınızı yaptırmış olursunuz.

Silahsız güvenlik olmak için kayıt belgeleri;

  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • Diploma veya Öğrenci Belgesi
  • 2 Adet Biyometrik Fotoğraf
  • Sağlık Raporu – Heyet Raporu (Devlet Hastanesinden alınması zorunlu olan, KBB, Ortopedi, Nöroloji, Psikiyatri ve Göz doktorlarının kaşesi, başhekim onayı ve rapor üzerinde mutlaka “Silahsız Özel Güvenlik Olur” ibaresi yer almalıdır.)

Durumdan da anlaşılacağı gibi 2021 yılının ilk sınavına kayıtlar açık. Eğer sizde bu sınavda yer ayırtmak isterseniz irtibat menüsünden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Özel Güvenlik Kursu Mecidiyeköy - Özel Güvenlik Kursu Şirinevler - Özel Güvenlik Kursu Bağcılar -  Özel Güvenlik Eğitimi Avcılar - Eyüp Özel Güvenlik Kursu - Özel Güvenlik Eğitimi Bahçelievler, Özel Güvenlik Kursu Yenibosna Özel Güvenlik Eğitimi Şişli Özel Güvenlik Kursu Osmanbey Okmeydanı Özel Güvenlik Kursu Özel Güvenlik Eğitimi Harbiye Özel Güvenlik Eğitimi Taksim Özel Güvenlik Eğitimi Levent Özel Güvenlik Eğitimi 4.Levent Esenler, Özel Güvenlik Eğitimi Güngören, Özel Güvenlik Kursu Bakırköy, Özel Güvenlik Eğitimi Başakşehir, Özel Güvenlik Kursu İkitelli, Özel Güvenlik Eğitimi Güneşli Özel Güvenlik Eğitimi Sefaköy Özel Güvenlik Kursu Küçükçekmece Özel Güvenlik Kursu Sefaköy Küçükçekmece Özel Güvenlik Eğitimi Özel Güvenlik Eğitimi Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Gültepe Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kadıköy Özel Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Kadıköy Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Sarıyer, Güvenlik Kursu Beylikdüzü