Avcılar Güvenlik Kursları

Avcılar Güvenlik Kursları denince güvenilir, uygun fiyatlı ve yılların tecrübesi olan firmamız Point Özel Güvenlik eğitimi siz güvenlik görevlisi adaylarına bir adım daha yakın olabilmek için hizmet vermeye devam ediyor.

Avcılar Güvenlik Kursları

Avcılar güvenlik kursları olarak aramalarda en üst sıralarda yer alan firmamız sadece Avcılar değil, çevre ilçelerden Beylikdüzü, Esenyurt, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Başakşehir gibi ilçelerinden de gelen güvenlik görevlisi kursiyer adaylarımız bulunuyor.

Kursiyerlerimizin “Avcılar güvenlik kursları” aramalarında Google Haritalarda çıkmakla beraber ofisimizi daha rahat bulmaları için sizlere aşağıdaki resimler çok daha yardımcı olacaktır.

Avcılar Güvenlik Kursları Yol Tarifi

Avcılar Güvenlik Kursları

Metrobüs durağında indikten sonra Hacı Ahmet Tükenmez Camii’nin yan sokağından girdiğinizde yani ok ile gösterilen yerden devam ettiğinizde karşınıza Avcılar Marmara Caddesi çıkacaktır.

Avcılar Güvenlik Kursları

Marmara Caddesi aynı zamanda yürüyüş yolu olarak geçer ve trafiğe kapalı bir yürüyüş yoludur. Caddenin hemen başında Atatürk heykeli bulunur. Bu caddeden girip aşağıya doğru yürüdüğünüzde sağ tarafta Topçuoğlu İş Merkezini göreceksiniz.

Avcılar Güvenlik Kursları Açık Adres

 

ADRES TELEFON E-POSTA
Merkez Mah. Marmara Cad. (Yürüyüş Yolu) Topçuoğlu İş Merkezi No:23 Kat:2 Daire:55 Avcılar/İSTANBUL (0212) 5989838

Whats App Whats App : (0554) 5831550

info@pointguvenlik.com
LOKASYONUMUZ

Bizi Nasıl Arıyorlar? : Avcılar Güvenlik Eğitimi , Avcılar Güvenlik Kursu , Avcılar Özel Güvenlik Kimlik Kartı , Avcılar Özel Güvenlik , Avcılar Güvenlik Sertifikası , Avcılar Güvenlik Okulu , Avcılar Point Güvenlik , Avcılar Güvenlik Kimlik Kartı , Avcılar Güvenlik Kartı , Avcılar Güvenlik Kursları , Avcılar Güvenlik Kurs Ücretleri

Point Güvenlik Avcılar İrtibat Bürosu Adres Tarifi

Avcılar meydanına geldiğinizde Marmara Caddesi , trafiğe kapalı yürüyüş yoluna girdiğinizde 23 numaralı kapı numarasını yol boyunca takip edin. Trafiğe kapalı yürüyüş yolunca BEKO’nun tam karşısındaki iş merkezinin 2. katında bulunmaktayız. Aynı zamanda yürüyüş yolunda bulunan PTT’nin biraz daha yukarısında bir konumda bulunmaktayız. Dilerseniz bu linke tıklayarak ofisimizin yerini Google’dan görüntüleyebilirsiniz.

Otobüs , Minibüs veya Metrobüs ile Nasıl Ulaşırım?

Avcılar irtibat büromuz için İstanbul’un çeşitli ilçelerinden gelenler için aşağıdaki linki tıklayarak otobüs, minibüs veya metrobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

İETT Nasıl Giderim linkine tıklayın ve irtibat ofisimize nasıl gideceğinize siz karar verin. Gideceğiniz yere “Avcılar/Merkez Çarşı” yazmanız ve konumunuzu seçmeniz yeterli olacaktır.

Avcılar güvenlik kursları aramalarınızda yukarıdaki bilgileri kontrol ederek bizlere ulaşabilir ve özel güvenlik kursumuza kayıt olabilirsiniz.

 

Özel Güvenlik Kursu Mecidiyeköy - Özel Güvenlik Kursu Şirinevler - Özel Güvenlik Kursu Bağcılar -  Özel Güvenlik Eğitimi Avcılar - Eyüp Özel Güvenlik Kursu - Özel Güvenlik Eğitimi Bahçelievler, Özel Güvenlik Kursu Yenibosna Özel Güvenlik Eğitimi Şişli Özel Güvenlik Kursu Osmanbey Okmeydanı Özel Güvenlik Kursu Özel Güvenlik Eğitimi Harbiye Özel Güvenlik Eğitimi Taksim Özel Güvenlik Eğitimi Levent Özel Güvenlik Eğitimi 4.Levent Esenler, Özel Güvenlik Eğitimi Güngören, Özel Güvenlik Kursu Bakırköy, Özel Güvenlik Eğitimi Başakşehir, Özel Güvenlik Kursu İkitelli, Özel Güvenlik Eğitimi Güneşli Özel Güvenlik Eğitimi Sefaköy Özel Güvenlik Kursu Küçükçekmece Özel Güvenlik Kursu Sefaköy Küçükçekmece Özel Güvenlik Eğitimi Özel Güvenlik Eğitimi Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Gültepe Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kadıköy Özel Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Kadıköy Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Sarıyer, Güvenlik Kursu Beylikdüzü