Eyüp Özel Güvenlik Kursu

Eyüp özel güvenlik kursu aramanızda uzman eğitici kadrosu ve güvenilir bakanlık onaylı özel güvenlik sertifikası ve kursu veren firmamız sizlere özel güvenlik olma aşamasında güvenlik kursunu vermekte ve bakanlığın organize ettiği sınavlara dahil etmektedir.

Eyüp Özel Güvenlik Kursu

Eyüp özel güvenlik kursu yazdığınızda direk karşınıza çıkmamızın nedeni sizin gibi özel güvenlik görevlisi olmak isteyen bir çok kişinin firmamıza gelerek güven içerisinde kursunu görmesi ve sınavlarda başarılı olmasının sayesindedir.

Kursumuz konusunda uzman ve emniyet mensubu eğitmenlerden oluşmaktadır. Amacımız özel güvenlik sınavlarına sizleri hazırlayıp tek bir seferde geçmeniz ve özel güvenlik kimlik kartınızı alıp işe başlamanız için hazırlamaktır.

Eyüp Özel Güvenlik Kursu

Silahlı Özel Güvenlik Eğitimi Kayıt Evrakları Nelerdir?

Silahlı özel güvenlik eğitimi şartlarınız tuttuktan sonra kursumuza kayıt yaptırmak ve silahlı özel güvenlik sertifikası almak için bazı evrakları bizlere getirmeniz gerekmektedir. Bu evraklar;

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • 2 adet biyometrik fotoğraf
  • Diploma fotokopisi veya öğrenci belgesi
  • Sağlık Raporu (Devlet Hastanesinden Alınması Zorunludur. Üzerinde KBB, Ortopedi, Nöroloji, Pskiyatri ve Göz Doktorlarının kaşesi olmalı ayrıca sonuç kısmında “Silahlı özel güvenlik olur” ibaresi yer almalıdır. )

Not: Dilerseniz kurumumuza sadece nüfus cüzdanı fotokopisi ile gelerek yerinizi ayırtabilir ve ön kayıt olabilirsiniz. Böylece herkesten önce yerinizi ayırmış ve ön kaydınızı yaptırmış olursunuz.

Silahsız Özel Güvenlik Eğitimi Kayıt Evrakları

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • 2 adet biyometrik fotoğraf
  • Diploma fotokopisi veya öğrenci belgesi
  • Sağlık Raporu (Devlet Hastanesinden Alınması Zorunludur. Üzerinde KBB, Ortopedi, Nöroloji, Pskiyatri ve Göz Doktorlarının kaşesi olmalı ayrıca sonuç kısmında “Silahsız özel güvenlik olur” ibaresi yer almalıdır. )

Not: Dilerseniz kurumumuza sadece nüfus cüzdanı fotokopisi ile gelerek yerinizi ayırtabilir ve ön kayıt olabilirsiniz. Böylece herkesten önce yerinizi ayırmış ve ön kaydınızı yaptırmış olursunuz.

Özel Güvenlik Kursu Eyüp-AlibeyKöy

Özel güvenlik kursumuz Eyüp ve Alibeyköy ilçelerine oldukça yakındır. Merkezimiz Mecidiyeköy Şişli’de olup ayrıca Şirinevler, Avcılar, Bağcılar, Gaziosmanpaşa kayıt ofislerimiz bulunmaktadır.

Alibeyköy veya Eyüp ilçesinden merkezimize gelmek için;

  • Alibeyköy – Mecidiyeköy – Mahmutbey metro hattını kullanabilirsiniz.
  • 48 numaralı tek bir otobüs ile merkezimize ulaşabilirsiniz.

Eyüp Özel Güvenlik Kursu araması ile firmamıza gelmek için yukarıdaki haritadan yol tarifi alabilir ve bizlere ulaşabilirsiniz. Güvenilir ve Bakanlık Onaylı Özel Güvenlik Kursu müracaatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özel Güvenlik Kursu Mecidiyeköy - Özel Güvenlik Kursu Şirinevler - Özel Güvenlik Kursu Bağcılar -  Özel Güvenlik Eğitimi Avcılar - Eyüp Özel Güvenlik Kursu - Özel Güvenlik Eğitimi Bahçelievler, Özel Güvenlik Kursu Yenibosna Özel Güvenlik Eğitimi Şişli Özel Güvenlik Kursu Osmanbey Okmeydanı Özel Güvenlik Kursu Özel Güvenlik Eğitimi Harbiye Özel Güvenlik Eğitimi Taksim Özel Güvenlik Eğitimi Levent Özel Güvenlik Eğitimi 4.Levent Esenler, Özel Güvenlik Eğitimi Güngören, Özel Güvenlik Kursu Bakırköy, Özel Güvenlik Eğitimi Başakşehir, Özel Güvenlik Kursu İkitelli, Özel Güvenlik Eğitimi Güneşli Özel Güvenlik Eğitimi Sefaköy Özel Güvenlik Kursu Küçükçekmece Özel Güvenlik Kursu Sefaköy Küçükçekmece Özel Güvenlik Eğitimi Özel Güvenlik Eğitimi Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Gültepe Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kadıköy Özel Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Kadıköy Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Sarıyer, Güvenlik Kursu Beylikdüzü