Güvenlik Sertifikası Veren Şirketler

Güvenlik sertifikası veren şirketler aramasında ilk bizimle karşılaştıysanız doğru yerdesiniz demektir. Point Özel Güvenlik Eğitimi olarak Bakanlık onaylı güvenlik sertifikasını firmamızdan güven içerisinde alabilirsiniz.

Güvenlik Sertifikası Veren Şirketler

Güvenlik sertifikası alarak yeni bir işe adım atmayı düşünüyorsanız ve güvenlik sertifikası veren şirketleri arıyorsanız Point Özel Güvenlik olarak sizlere güvenlik eğitimi sonrasında Bakanlık onaylı sertifika veriyor ve özel güvenlik görevlisi olmakta uzman eğitmen kadromuz ile bu imkanı sağlıyoruz.

Uzun senelerdir, uzman eğitmen kadromuz ve referanslarımız ile sizlere Bakanlık onaylı resmi özel güvenlik sertifikası vermekten gurur duyuyor ve özel güvenlik olmak isteyen tüm adaylara güvenlik eğitimi vermeye devam ediyoruz.

Güvenlik Sertifikası Nasıl Alınır?

Güvenlik sertifikası almak için güvenlik sertifikası şirketi arıyorsanız, İstanbul’un en kalabalık ilçeleri olan Şirinevler, Avcılar, Bağcılar ve Gaziosmanpaşa’da bulunan ön kayıt bürolarından kaydınızı yaptırabilir veya İstanbul Mecidiyeköy’de bulunan merkezimize gelerek güvenlik sertifikası almak için kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

Güvenlik Sertifikası Veren Şirketler

Güvenlik sertifikası almak için öncelikle bir tercih yapmanız gerekmektedir. Eğer silahlı özel güvenlik olmak istiyorsanız buraya yada silahsız özel güvenlik olmak istiyorsanız buraya tıklayarak tüm bilgileri edinebilirsiniz.

Silahlı Özel Güvenlik Olmak için Gerekli Belgeler Nelerdir?

Silahlı özel güvenlik görevlisi olabilmeniz için öncelikle silahlı özel güvenlik eğitimi almanız gereklidir. Bunun içinde kursumuza kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt esnasında sizlerden bir kaç evrak getirmenizi isteyeceğiz. Bu evraklar silahlı özel güvenlik eğitimine kayıt için gerekli evraklar olacaktır.

Bu evraklar şu şekildedir;

  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • Diploma veya Öğrenci Belgesi
  • 2 Adet Biyometrik Fotoğraf
  • Sağlık Raporu – Heyet Raporu (Devlet hastanesinden alınması zorunludur. Üzerinde KBB, Ortopedi, Nöroloji, Psikiyatri ve Göz doktorlarının kaşesi, baş hekim onayı ve rapor üzerinde mutlaka “Silahlı Özel Güvenlik Olur” ibaresi yer almalıdır.)

Not: Dilerseniz kurumumuza sadece nüfus cüzdanı fotokopisi ile gelerek yerinizi ayırtabilir ve ön kayıt olabilirsiniz. Böylece herkesten önce yerinizi ayırmış ve ön kaydınızı yaptırmış olursunuz.

Silahsız Özel Güvenlik Olmak için Gerekli Belgeler

Silahsız özel güvenlik görevlisi olmak için kursumuza kayıt olurken getirmeniz gereken bazı evraklar vardır. Bu evraklar şu şekildedir;

  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • Diploma veya Öğrenci Belgesi
  • 2 Adet Biyometrik Fotoğraf
  • İkametgâh (E-devletten veya muhtardan)
  • Sağlık Raporu – Heyet Raporu (Devlet Hastanesinden alınması zorunlu olan, KBB, Ortopedi, Nöroloji, Psikiyatri ve Göz doktorlarının kaşesi, başhekim onayı ve rapor üzerinde mutlaka “Silahsız Özel Güvenlik Olur” ibaresi yer almalıdır.)

Not: Dilerseniz kurumumuza sadece nüfus cüzdanı fotokopiniz ile gelerek yerinizi ayırttırabilir ve ön kayıt olabilirsiniz. Böylece herkesten önce yerinizi ayırmış ve ön kayıt olmuş olursunuz.

Güvenlik sertifikası veren şirketler arasında Point Özel Güvenlik Eğitim Kurumu’nu tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürlerimizi bir borç sayarız. Gerekli tüm açıklamaları ve bilgileri iletişim menüsünden ön kayıt bürolarımızı veya merkezimizi arayıp bilgi edinebilirsiniz.

Özel Güvenlik Kursu Mecidiyeköy - Özel Güvenlik Kursu Şirinevler - Özel Güvenlik Kursu Bağcılar -  Özel Güvenlik Eğitimi Avcılar - Eyüp Özel Güvenlik Kursu - Özel Güvenlik Eğitimi Bahçelievler, Özel Güvenlik Kursu Yenibosna Özel Güvenlik Eğitimi Şişli Özel Güvenlik Kursu Osmanbey Okmeydanı Özel Güvenlik Kursu Özel Güvenlik Eğitimi Harbiye Özel Güvenlik Eğitimi Taksim Özel Güvenlik Eğitimi Levent Özel Güvenlik Eğitimi 4.Levent Esenler, Özel Güvenlik Eğitimi Güngören, Özel Güvenlik Kursu Bakırköy, Özel Güvenlik Eğitimi Başakşehir, Özel Güvenlik Kursu İkitelli, Özel Güvenlik Eğitimi Güneşli Özel Güvenlik Eğitimi Sefaköy Özel Güvenlik Kursu Küçükçekmece Özel Güvenlik Kursu Sefaköy Küçükçekmece Özel Güvenlik Eğitimi Özel Güvenlik Eğitimi Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Gültepe Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kadıköy Özel Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Kadıköy Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Sarıyer, Güvenlik Kursu Beylikdüzü