Güvenlik Sertifikası

Güvenlik sertifikası daha doğrusu özel güvenlik sertifikası olarak adlandırılan bu belge hakkında bir çok soru sorulmaktadır. Kursiyerlerimizin sorduğu bu sorulara yanıt olarak güvenlik sertifikası ile alakalı kafanızdaki tüm sorulara yanıt vereceğiz.

Güvenlik sertifikası fiyatı ne kadar?

Özel güvenlik sertifikası fiyatı ne kadar veya ücreti nedir sorusu çok fazla sorulmaktadır. Ancak bu sorunun en doğru cevap bizlerle iletişime geçmektir. Çünkü buraya yazacağımız fiyatlar güncellediğinde ve bizi aradığınızda farklı fiyatlarla karşılaşmış olursunuz.

Eğer güncel fiyatlar hakkında bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. 

Güvenlik Sertifikası almak kaç ay sürer?

Özel güvenlik sertifikası almak kaç ay sürer sorusunu sizlere daha önce özel güvenlik eğitimi ne kadar sürer adlı yazımızda yazmıştık. Ancak özel güvenlik sertifikası almak toplamda kaç ay sürer diye soracak olursanız kayıt olduğunuz tarih bunun için önemli bir detaydır.

Güvenlik sertifikası almak genel anlamda sınava girdiğiniz tarih itibari ile 1 ay sürmektedir. Ancak bunu özel güvenlik kimlik kartına çevirmeniz gerektiğini lütfen unutmayın. Özel güvenlik sertifikası ile özel güvenlik kimlik kartı birbirine bağlı ancak farklı belgelerdir.

Güvenlik Sertifikası almak için ne yapmak gerekir?

Özel güvenlik sertifikası almak için kursumuza kayıt evraklarınızı hazırlayıp gelmeniz yeterli olacaktır. Kaydınızı yaptırdıktan sonra eğitimleriniz başlayacak ve devamında sınava girecek ve sonucunda bakanlık onaylı özel güvenlik sertifikanızı kazanacaksınız.