Kağıthane Güvenlik Kursu

Kağıthane güvenlik kursu sonuçlarında sitemize giriş yapmış ve muhtemelen özel güvenlik eğitimleri ile alakalı bilgi almak istiyorsunuz. Öncelikle hoş geldiniz. Kağıthane bölgesinde en güvenilir ve en iyi özel güvenlik kursu veren bir firma olarak sizleri ağırlamak bizleri şereflendirecektir.

Kağıthane Güvenlik Kursu

Özel güvenlik eğitim kurumumuz Kağıthane bölgesinde en çok tercih edilen özel güvenlik eğitim firmalarından birisidir. Bunun nedeni ise hem uygun fiyatlarda olması hemde Kağıthane bölgesine olan yakınlığımızdan dolayıdır.

Eğitim kurumumuzda temel silahlı, temel silahsız, yenileme silahlı, yenileme silahsız ve silahsızdan silahlıya geçme eğitimi alabilirsiniz. Eğitimlerimiz son derece kaliteli sınavdan yüksek puan alarak geçmenizi sağlayan sistemimiz ile donanmıştır.

Kağıthane Güvenlik Kursu

Özel güvenlik adaylarının rahat edeceği ferah sınıflarımızda klima, akıllı tahta ve rahatça oturabileceği kolçaklı sandalyeler ile özel güvenlik eğitimi alırken rahat edeceği bir ortam mevcuttur.

Kimler Bizleri Tercih Ediyor?

Özel güvenlik eğitimi almak için çok uzak noktalardan kursumuza gelenler olsa da Kağıthane ilçesi ile beraber Çağlayan, Çeliktepe, Emniyetevler, Gültepe, Gürsel Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Harmantepe Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy, Nurtepe, Ortabayır, Sanayii, Seyrantepe, Talatpaşa, Telsizler, Yahya Kemal, Yeşilce, Zincirlikuyu gibi mahalle ve semtlerden kurumumuza gelen özel güvenlik adayları mevcut.

Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Nerede?

Eğitim kurumumuza gelebilmeniz için aşağıdaki haritayı kullanabilir veya bizle iletişim kısmından irtibata geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Nasıl Ulaşabilirim?

Bizlere dilerseniz 02122884044 nolu telefondan dilerseniz de iletişim kısmında bulunan diğer şube numaralarından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İstanbul’un her yerinden toplu taşıma araçları, minibüsler ve otobüsler ile ulaşmak mümkün.

Başarı Oranımız Nedir?

Kurumumuza özel güvenlik olmak için kayıt olan tüm adayların yüksek notlar alması bizi gururlandırıyor. Çünkü eğitimlerimizi veren eğitmenlerin tamamı Emniyet mensubu olmakla beraber eğitim konusunda profesyonellerdir. Eğitimlerimiz çok kaliteli geçmekle beraber başarı oranları oldukça yüksektir.

Neden Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Olarak Biz?

  • Kursiyerlerimize sadece sertifika alırken değil kimlik sonrası iş bulma konusunda da yardımcı oluyoruz.
  • Kursiyerlerimize özel güvenlik sektöründe bir yol çiziyoruz.
  • Özel güvenlik kimlik kartı alırken hazırlaması gereken evraklar konusunda yardımcı oluyoruz.
  • Eğitimlerimiz ile özel güvenlik sınavlarında yüksek başarı oranı
  • Eğitmen kalitemiz ve 15 yılı aşkın tecrübelerimiz.
  • Her bütçeye uygun eğitimlerimiz ve taksit koşullarımız.
  • Kursiyerlerimizi nitelikli özel güvenlik görevlisi olarak yetiştirme becerimiz.
  • 4 farklı ilçede bulunan irtibat bürolarımız ve merkezimizin sizlere yakın olması.
  • Her aradığınızda sorularınızın cevabını bulabileceğiniz destek hattımız.

Özel güvenlik eğitimi hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişim kısmından irtibata geçiniz.

Özel Güvenlik Kursu Mecidiyeköy - Özel Güvenlik Kursu Şirinevler - Özel Güvenlik Kursu Bağcılar -  Özel Güvenlik Eğitimi Avcılar - Eyüp Özel Güvenlik Kursu - Özel Güvenlik Eğitimi Bahçelievler, Özel Güvenlik Kursu Yenibosna Özel Güvenlik Eğitimi Şişli Özel Güvenlik Kursu Osmanbey Okmeydanı Özel Güvenlik Kursu Özel Güvenlik Eğitimi Harbiye Özel Güvenlik Eğitimi Taksim Özel Güvenlik Eğitimi Levent Özel Güvenlik Eğitimi 4.Levent Esenler, Özel Güvenlik Eğitimi Güngören, Özel Güvenlik Kursu Bakırköy, Özel Güvenlik Eğitimi Başakşehir, Özel Güvenlik Kursu İkitelli, Özel Güvenlik Eğitimi Güneşli Özel Güvenlik Eğitimi Sefaköy Özel Güvenlik Kursu Küçükçekmece Özel Güvenlik Kursu Sefaköy Küçükçekmece Özel Güvenlik Eğitimi Özel Güvenlik Eğitimi Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Gültepe Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kadıköy Özel Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Kadıköy Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Sarıyer, Güvenlik Kursu Beylikdüzü