ÖGG Sınav Giriş Yerleri

ÖGG sınav giriş yerleri hakkında sizlere bilgiler vermek ve sınav giriş yerleri ile alakalı bilmeniz gerekenleri paylaşmak istedik. Bu konu sizlere Özel güvenlik sınavı giriş yerleri hakkında tüm detayları anlatacaktır.

ÖGG Sınav Giriş Yerleri

Özel güvenlik sınavları okullarda, polis gözetiminde yapılmaktadır. Bu okullar sınava gireceğiniz ilin Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü tarafından ve diğer sınavlarla çakışmaması için belirli seçilmiş okullarda yapılmaktadır. Özel güvenlik sınav giriş yerleri, üniversite sınavları gibi evinizin yakınında olan bir okula düşmez. Sınavlar genel olarak aşağıda sıralayacağım ilçelerden birine denk gelebilir.

ÖGG Sınav Giriş Yerleri

Özel Güvenlik Sınav Giriş Yerleri Hangi İlçelerde Yapılır?

Özel güvenlik sınavları aşağıda belirttiğimiz ilçelerde yapılmaktadır. Tabi bu ilçeler değişebilir. Ancak genel olarak Şişli ve çevresinde ilçeler dışına taşmamaktadır.

 • Şişli
 • Etiler
 • Levent
 • Sanayi Mahallesi
 • Feriköy
 • Beyoğlu
 • Fatih
 • Mecidiyeköy
 • Zeytinburnu
 • Ayazağa

ÖGG sınav giriş yerleri bazen bu ilçe ve bölgelerin de dışına çıkabilir. Ancak yukarıda belirttiğim gibi Şişli ilçesinden fazla uzaklaşmamaktadır. Bu durumunun kayıt olduğunuz eğitim kurumu ile bir alakası yoktur. Çünkü Anadolu yakasında Dudullu’da oturan biriside Şişli ilçesinde sınava girer. Avrupa yakası Avcılar’da oturan bir adayda sınavına Şişli ve çevre ilçelerde girer.

ÖGG Sınav Giriş Yerleri Ne Zaman Açıklanır?

Özel güvenlik sınav giriş yerleri genel olarak gireceğiniz özel güvenlik sınavından 1 hafta önce açıklanır. Sınav yerinize buradan bakabilirsiniz. Ancak unutulmaması gereken bazı hususlar vardır. Bu hususları aşağıda görebilirsiniz.

 1. Sınav giriş belgenizi kurumumuzdan almadan sınava giriş yapamasınız.
 2. Sınav giriş belgenizi aldıktan sonra mutlaka üzerindeki bilgileri tekrar kontrol etmeli ve yanlışlık olmadığının kontrolünü sağlamanız gerekmektedir.
 3. Sınav giriş belgeniz için tarafımızdan cep telefonunuza mesaj olarak bildirim gelecektir. Ancak herhangi bir aksilik durumunda (mesaj gelmemesi gibi) mutlaka bize gelip veya arayıp sınavdan bir hafta önce bilgi almalısınız.
 4. ÖGG sınav giriş yerleri açıklandıktan sonraki iki günde sınav giriş kağıdınız kurumumuzda hazır olur.
 5. Sınav giriş belgenizi aldıktan sonra belge üzerinde yazan okula gidip keşif yapmanızda fayda var.
 6. Mutlaka özel güvenlik sınavı hakkında bilinmesi gerekenler adlı yazımızı okuyun.

ÖGG sınav giriş yerleri hakkında farklı sorularınız için lütfen yukarıdaki iletişim menüsünden bizlerle irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

Özel Güvenlik Kursu Mecidiyeköy - Özel Güvenlik Kursu Şirinevler - Özel Güvenlik Kursu Bağcılar -  Özel Güvenlik Eğitimi Avcılar - Eyüp Özel Güvenlik Kursu - Özel Güvenlik Eğitimi Bahçelievler, Özel Güvenlik Kursu Yenibosna Özel Güvenlik Eğitimi Şişli Özel Güvenlik Kursu Osmanbey Okmeydanı Özel Güvenlik Kursu Özel Güvenlik Eğitimi Harbiye Özel Güvenlik Eğitimi Taksim Özel Güvenlik Eğitimi Levent Özel Güvenlik Eğitimi 4.Levent Esenler, Özel Güvenlik Eğitimi Güngören, Özel Güvenlik Kursu Bakırköy, Özel Güvenlik Eğitimi Başakşehir, Özel Güvenlik Kursu İkitelli, Özel Güvenlik Eğitimi Güneşli Özel Güvenlik Eğitimi Sefaköy Özel Güvenlik Kursu Küçükçekmece Özel Güvenlik Kursu Sefaköy Küçükçekmece Özel Güvenlik Eğitimi Özel Güvenlik Eğitimi Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Gültepe Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kadıköy Özel Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Kadıköy Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Sarıyer, Güvenlik Kursu Beylikdüzü