ÖGG Sınavını Kazandıktan Sonra Yapılması Gerekenler

ÖGG sınavını kazandıktan sonra yapılması gerekenler hakkında aklınıza takılan soruları cevaplamak için sizlere bir yol haritası çizmek istiyoruz. Bu yol haritasını takip etmeniz durumunda özel güvenlik sınavını kazandıktan sonra yapmanız gereken her şeyi öğrenebileceksiniz.

ÖGG Sınavını Kazandıktan Sonra Yapılması Gerekenler

Öncelikle özel güvenlik sınavını kazandığınızdan dolayı sizleri tebrik eder ve nitelikli bir özel güvenlik personeli olmanız için şans diliyoruz. Şimdi sizlere özel güvenlik sınavını kazandıktan sonra yapmanız gerekenler hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Not: Bu anlatacaklarım İstanbul ilinde bulunanlar için geçerlidir. Diğer illerde yapılan uygulamalar veya evraklarda farklılık olabilir.

ÖGG Sınavını Kazandıktan Sonra Yapılması Gerekenler

1- Sertifikanızı Teslim Alın

İlk olarak özel güvenlik sertifikanızı teslim alın. Sertifikanız halen çıkmadı veya bilgi mesajımız size gelmediyse lütfen irtibat kısmından bizleri arayarak sertifikanızın ne zaman çıkacağı ile alakalı bilgileri alın.

Sertifikanızı teslim aldığınızda sizlere kimlik kartı için hazırlanması gereken belgeler listesi ile beraber sertifikanız da verilecektir. Liste ve sertifikayı aldığınıza göre artık ikinci aşamaya geçebiliriz.

2- Randevunuzu Alın

Özel güvenlik randevu sistemi son zamanlarda oldukça yoğun. Bir yandan evrakları hazırlarken bir yandan da randevu almaya çalışın. Unutmayın, sizin gibi binlerce kişi aynı anda randevu almaya çalışıyor.

3- Evraklarınızı Tam ve Eksiksiz Hazırlayın

Özel güvenlik sınavını kazandıktan sonra yapılması gerekenler arasında en önemli detay evrakların sırasıyla hazırlanmasıdır. Peki bu evraklar nelerdir diye soracak olursanız hemen aşağıda sizlere link verelim.

Yukarıdaki sayfalardan hangisi için evrak hazırlayacaksanız tıklayıp sayfa içeriğinde size anlatılanları yapmanız gerekiyor. Evraklar tamamen hazırlandıktan sonra artık diğer adıma geçebiliriz.

4- Evraklarınızı Teslim Edin

Artık randevunuz ve evraklarınız tamamlandı. Randevu gününüzü unutmamalı ve randevu kağıdında belirtilen saatte şubede olmanız gerekmektedir.

Not: Yenileme eğitimi almış adaylar, evraklarını Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü’ne teslim etmeden kimliğini yenilemiş sayılmazlar.

5- İşlem Tamamlandı

Artık ÖGG sınavını kazandıktan sonra yapılması gerekenler hakkında her şeyi yapmış ve geri kalan işlemler için bekliyor konumuna geçmiş sayılıyorsunuz. Bu işlemlerden sonra dilekçenizde belirttiğiniz iletişim numarasına tüm bilgiler mesaj olarak gelecek ve takip etmeniz gerekecektir.

Özel Güvenlik Kursu Mecidiyeköy - Özel Güvenlik Kursu Şirinevler - Özel Güvenlik Kursu Bağcılar -  Özel Güvenlik Eğitimi Avcılar - Eyüp Özel Güvenlik Kursu - Özel Güvenlik Eğitimi Bahçelievler, Özel Güvenlik Kursu Yenibosna Özel Güvenlik Eğitimi Şişli Özel Güvenlik Kursu Osmanbey Okmeydanı Özel Güvenlik Kursu Özel Güvenlik Eğitimi Harbiye Özel Güvenlik Eğitimi Taksim Özel Güvenlik Eğitimi Levent Özel Güvenlik Eğitimi 4.Levent Esenler, Özel Güvenlik Eğitimi Güngören, Özel Güvenlik Kursu Bakırköy, Özel Güvenlik Eğitimi Başakşehir, Özel Güvenlik Kursu İkitelli, Özel Güvenlik Eğitimi Güneşli Özel Güvenlik Eğitimi Sefaköy Özel Güvenlik Kursu Küçükçekmece Özel Güvenlik Kursu Sefaköy Küçükçekmece Özel Güvenlik Eğitimi Özel Güvenlik Eğitimi Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Gültepe Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kadıköy Özel Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Kadıköy Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Sarıyer, Güvenlik Kursu Beylikdüzü