Okmeydanı Özel Güvenlik Kursu

Okmeydanı özel güvenlik kursu aramanızda karşınıza çıktıysak ve bu yazıyı okuyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Özel güvenlik eğitimi almak ve özel güvenlik kimlik kartı sahibi olmak için yazımızın devamını okuyabilir ve bizlerle iletişime geçerek özel güvenlik görevlisi olabilirsiniz.

Okmeydanı Özel Güvenlik Kursu

Okmeydanı, İstanbul’un Kağıthane ve Şişli ilçelerine bağlı bir semt olmakla beraber özel güvenlik kursumuza oldukça yakın bir semttir. Silahlı veya silahsız özel güvenlik eğitimi almak yada özel güvenlik kimlik kartını yenilemek isteyenlerin başvurularını devam eden kampanyamız ile sürdürüyoruz.

Okmeydanı semtinden gelecek olan tüm özel güvenlik kursiyer adayları için basit bir yol tarifi vermek gerekirse aşağıdaki Google Map’i kullanabilirsiniz. Perpa Ticaret Merkezi’nin önünden tam 8 dakika içerisinde bizlere gelebilir ve görüşme sağlayabilirsiniz.

Okmeydanı özel güvenlik kursu için kayıt yaptırmaya gelecek olan kursiyer adayları için diğer tarifimiz ise Okmeydanı Eğitim Araştırma Hastanesi önünden gelenler için olacak. Bunun için ise aşağıdaki haritaya bakmanız yeterli olacaktır.

Hazırlanması Gereken Evraklar

Okmeydanı semtinden özel güvenlik kursu için bizlere gelecek olan kursiyer adaylarına hazırlanması gereken evraklar ile alakalı bilgi vermek istiyoruz. Kursa kayıt olmak için gerekli evraklar şunlardır;

Silahlı Özel Güvenlik Olmak için Gerekli Belgeler

Silahlı özel güvenlik görevlisi olabilmeniz için öncelikle silahlı özel güvenlik eğitimi almanız gereklidir. Bunun içinde kursumuza kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt esnasında sizlerden bir kaç evrak getirmenizi isteyeceğiz. Bu evraklar silahlı özel güvenlik eğitimine kayıt için gerekli evraklar olacaktır.

Bu evraklar şu şekildedir;

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Diploma veya Öğrenci Belgesi
 • 2 Adet Biyometrik Fotoğraf
 • Sağlık Raporu – Heyet Raporu (Devlet hastanesinden alınması zorunludur. Üzerinde KBB, Ortopedi, Nöroloji, Psikiyatri ve Göz doktorlarının kaşesi, baş hekim onayı ve rapor üzerinde mutlaka “Silahlı Özel Güvenlik Olur” ibaresi yer almalıdır.)

Silahsız Özel Güvenlik Olmak için Gerekli Belgeler

Silahsız özel güvenlik görevlisi olmak için kursumuza kayıt olurken getirmeniz gereken bazı evraklar vardır. Bu evraklar şu şekildedir;

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Diploma veya Öğrenci Belgesi
 • 4 Adet Biyometrik Fotoğraf
 • Sağlık Raporu – Heyet Raporu (Devlet Hastanesinden alınması zorunlu olan, KBB, Ortopedi, Nöroloji, Psikiyatri ve Göz doktorlarının kaşesi, başhekim onayı ve rapor üzerinde mutlaka “Silahsız Özel Güvenlik Olur” ibaresi yer almalıdır.)

Silahlı Yenileme Yapmak için Gerekli Belgeler

Silahlı yenileme yapmak için kursumuza kayıt olurken getirmeniz gereken bazı evraklar vardır. Bu evraklar şu şekildedir;

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Silahlı Özel Güvenlik Kimlik Kartı Fotokopisi veya Sertifika Fotokopisi
 • 4 Adet Vesikalık Fotoğraf

Silahsız Yenileme Yapmak için Gerekli Belgeler Nelerdir?

Silahsız yenileme yapmak için kursumuza kayıt olurken getirmeniz gereken bazı evraklar vardır. Bu evraklar şu şekildedir;

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Silahsız Özel Güvenlik Kimlik Kartı Fotokopisi veya Sertifika Fotokopisi
 • 4 Adet Vesikalık Fotoğraf

Eğer sizde Okmeydanı özel güvenlik kursu araması yapıp bizlerle karşılaştıysanız İç İşleri Bakanlığı Onaylı sertifikanızı bizlerden almalı ve özel güvenlik iş alımlarında bir adım öne geçmelisiniz.

Özel Güvenlik Kursu Mecidiyeköy - Özel Güvenlik Kursu Şirinevler - Özel Güvenlik Kursu Bağcılar -  Özel Güvenlik Eğitimi Avcılar - Eyüp Özel Güvenlik Kursu - Özel Güvenlik Eğitimi Bahçelievler, Özel Güvenlik Kursu Yenibosna Özel Güvenlik Eğitimi Şişli Özel Güvenlik Kursu Osmanbey Okmeydanı Özel Güvenlik Kursu Özel Güvenlik Eğitimi Harbiye Özel Güvenlik Eğitimi Taksim Özel Güvenlik Eğitimi Levent Özel Güvenlik Eğitimi 4.Levent Esenler, Özel Güvenlik Eğitimi Güngören, Özel Güvenlik Kursu Bakırköy, Özel Güvenlik Eğitimi Başakşehir, Özel Güvenlik Kursu İkitelli, Özel Güvenlik Eğitimi Güneşli Özel Güvenlik Eğitimi Sefaköy Özel Güvenlik Kursu Küçükçekmece Özel Güvenlik Kursu Sefaköy Küçükçekmece Özel Güvenlik Eğitimi Özel Güvenlik Eğitimi Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Gültepe Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kadıköy Özel Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Kadıköy Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Sarıyer, Güvenlik Kursu Beylikdüzü