Özel Güvenlik Kursu Şirinevler

Özel güvenlik kursu Şirinevler hakkında bir arama yaptığınıza göre ya özel güvenlik olmak istiyor yada özel güvenlik kimlik kartınızı yenilemek istiyorsunuz demektir. Öncelikle şuan çok doğru bir yere geldiğinizi sizlere söylemek isterim. Eğer Şirinevler bölgesinde özel güvenlik eğitimi veren bir kurum arıyorsanız irtibat ofisimiz sizlere bir kaç adım yakında bekliyor.

Özel Güvenlik Kursu Şirinevler

Temel silahlı eğitim, temel silahsız eğitim, silahlı yenileme, silahsız yenileme ve silahsızdan silahlıya geçme gibi tüm eğitimlere katılabileceğiniz özel güvenlik kursu Şirinevler irtibat büromuz sizlere özel güvenlik hakkında tam destek vermeye hazır bir şekilde bekliyor.

Özel Güvenlik Kursu Şirinevler Nerede?

Point Güvenlik Şirinevler

Şirinevler İrtibat Büromuzun E-5 Cephesinden Görüntüsü

Adres Tarifi: Şirinevler meydanında bulunan TOYAK İŞ MERKEZİ binasının giriş katındadır. Meydanda bulunan Hacı Sayid’e sırtınızı verdiğinizde tam karşısında bulunan yeşil camlı binadır. Aynı zamanda yine meydanda bulunan Burger King’in tam çaprazında kalan binadır. Eğer E-5 cephesinden gelecek olursanız Şirinevler otobüs durağının arkasındaki binadır.

İrtibat Ofisimizde Neler Yapılabilir?

  • İlk defa özel güvenlik eğitimi almak isteyenlerin ön kayıt yaptırabilir.
  • Özel güvenlik kimlik kartını yenilemek için ön kayıt yaptırılabilir.
  • Sınav giriş belgelerini irtibat ofislerimizden alabilir.
  • Özel güvenlik olmak hakkında tüm soruları sorabilir ve danışabilir.
  • Özel güvenlik kimlik kartını aldıktan sonra iş fırsatlarından yararlanmak için başvuru yapabilirsiniz.
  • Özel güvenlik kimlik kartınızı almaya giderken gerekli olan tüm evraklarınızın hazırlanması için irtibat ofisimizden yardım alabilirsiniz.

Kursiyerlerimiz Nerelerden Ulaşabilir?

İrtibat büromuz her ne kadar Şirinevler meydanında bulunsa da İstanbul’un bir çok semtinden gelen özel güvenlik adaylarına hizmet vermektedir. Örneğin; Cevizliğbağ, Merter, Zeytinburnu, İncirli, Bahçelievler, Şirinevler, Yenibosna, Sefaköy, Beşyol, Florya, Cennet Mahallesi, Küçükçekmece, Şükrübey, Ambarlı, Haramidere, Avcılar, Beylikdüzü gibi bir çok ilçe ve semtlerden kursumuza kayıt olmaya gelen arkadaşlar bulunmaktadır.

Özel güvenlik kursu Şirinevler irtibat büromuza Metrobüs ile Şirinevler durağından ulaşabilir veya Şirinevler meydanından geçen minibüs, otobüs veya dolmuş gibi toplu taşıma araçları ile ulaşabilirsiniz.

Özel Güvenlik Kursu Mecidiyeköy - Özel Güvenlik Kursu Şirinevler - Özel Güvenlik Kursu Bağcılar -  Özel Güvenlik Eğitimi Avcılar - Eyüp Özel Güvenlik Kursu - Özel Güvenlik Eğitimi Bahçelievler, Özel Güvenlik Kursu Yenibosna Özel Güvenlik Eğitimi Şişli Özel Güvenlik Kursu Osmanbey Okmeydanı Özel Güvenlik Kursu Özel Güvenlik Eğitimi Harbiye Özel Güvenlik Eğitimi Taksim Özel Güvenlik Eğitimi Levent Özel Güvenlik Eğitimi 4.Levent Esenler, Özel Güvenlik Eğitimi Güngören, Özel Güvenlik Kursu Bakırköy, Özel Güvenlik Eğitimi Başakşehir, Özel Güvenlik Kursu İkitelli, Özel Güvenlik Eğitimi Güneşli Özel Güvenlik Eğitimi Sefaköy Özel Güvenlik Kursu Küçükçekmece Özel Güvenlik Kursu Sefaköy Küçükçekmece Özel Güvenlik Eğitimi Özel Güvenlik Eğitimi Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Gültepe Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kadıköy Özel Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Kadıköy Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Sarıyer, Güvenlik Kursu Beylikdüzü