Özel Güvenlik Randevu Nasıl Alınır?

Özel güvenlik randevu sistemini daha önce kullanmadıysanız ve nasıl randevu alınacağı ile alakalı bir bilginiz yoksa aşağıdaki adımları izleyerek özel güvenlik kimlik kartı için randevunuzu alabilir ve kolayca işlemlerini yapabilirsiniz.

Özel Güvenlik Randevu Nasıl Alınır?

Not: Lütfen dikkat! Özel güvenlik randevu sistemi İSTANBUL’da ikamet edenler için hazırlanmıştır. Diğer illerde uygulama ve randevu sistemi değişik olabilir.

  • İlk olarak özel güvenlik randevu sistemine giriş yapmamız gerekmektedir. Bunun için BURAYI tıklayınız.
  • Açılan sayfada önce işlem türü olarak “Özel Güvenlik Kimliği” kısmını seçeceğiz.
  • Ardından yapacağınız işlemi seçin kısmında hangi işlemi yapmak istiyorsak orayı seçmemiz gerekiyor. Örneğin ilk defa silahsız kimlik müracaatı yapacak ise silahsız kimlik müracaatını , eğer yenileme yapacaksak silahsız kimlik yenileme menüsünü seçmeliyiz. Hangisi işlemi yapacaksanız o işlemi seçmelisiniz.
  • Daha sonrasında işlem yapacağınız birimi seçmeniz gerekecek. Bunun içinde tek seçenek olan Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü kısmını seçin.
  • Yukarıdaki işlemleri gerçekleştirdikten sonra sizden T.C. kimlik no ve doğrulama kodu istenecektir. Bu bilgileri giriş yaptıktan sonra “randevu al” butonuna tıklamanız gerekiyor.
  • Ardından çıkan sayfada yaptıracağınız işlem için randevu tarihleri çıkacaktır. Uygun olan randevu tarihini seçtikten sonra saati seçiyoruz ve devam diyoruz.
  • Bu işlemden sonra sistem sizden bir kaç bilgi isteyecektir. Bu bilgileri doldurduktan sonra ileri dediğinizde randevu alınmış ve randevu kağıdı yazdırılmak üzere ekrana çıkacaktır.

Not: Özel güvenlik randevu su alırken yazıcısı olan bir bilgisayara oturursanız randevu alır almaz, randevu kağıdının bir çıktısını alabilirsiniz. Ayrıca randevu kağıdı ile beraber örnek dilekçede yazdırılacaktır.

Özel güvenlik müracaat dilekçesine ulaşamadıysanız veya randevu sisteminden çıktı alamadıysanız burayı tıklayarak örnekleri indirebilir ve doldurduktan sonra yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz.

Özel Güvenlik Randevu Alacakların Dikkatine!

İstanbul gibi nüfusun yoğun olduğu illerde özel güvenlik randevusu almak çok zor. Bu nedenle randevu saatleri oldukça yoğun ve randevu almak çok güç. Bu nedenle özellikle yenileme eğitimi alanların kimlik randevularında gecikme yaşanmaması için kimlik yenilemelerine son 6 ay kala başvuru yapmalarını önemle duyururuz. Aksi halde kimliklerini yenilemede gecikebilirler.

Özel güvenlik kimlik kartı yenilemek için gerekli bilgilere silahlı iseniz buradan , silahsız iseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Özel Güvenlik Kursu Mecidiyeköy - Özel Güvenlik Kursu Şirinevler - Özel Güvenlik Kursu Bağcılar -  Özel Güvenlik Eğitimi Avcılar - Eyüp Özel Güvenlik Kursu - Özel Güvenlik Eğitimi Bahçelievler, Özel Güvenlik Kursu Yenibosna Özel Güvenlik Eğitimi Şişli Özel Güvenlik Kursu Osmanbey Okmeydanı Özel Güvenlik Kursu Özel Güvenlik Eğitimi Harbiye Özel Güvenlik Eğitimi Taksim Özel Güvenlik Eğitimi Levent Özel Güvenlik Eğitimi 4.Levent Esenler, Özel Güvenlik Eğitimi Güngören, Özel Güvenlik Kursu Bakırköy, Özel Güvenlik Eğitimi Başakşehir, Özel Güvenlik Kursu İkitelli, Özel Güvenlik Eğitimi Güneşli Özel Güvenlik Eğitimi Sefaköy Özel Güvenlik Kursu Küçükçekmece Özel Güvenlik Kursu Sefaköy Küçükçekmece Özel Güvenlik Eğitimi Özel Güvenlik Eğitimi Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Gültepe Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kadıköy Özel Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Kadıköy Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Sarıyer, Güvenlik Kursu Beylikdüzü