Silahlı Güvenlik Kursu Ücretleri (Güncel)

Silahlı güvenlik kursu ücretleri hakkında bir araştırma yaptığınıza göre bir özel güvenlik görevlisi olmaya adaysınız demektir. Öncelikle çok doğru bir karar verdiğinizi söyleyebiliriz. Çünkü silahlı güvenlik kursu ücretleri çok fazla maliyeti olan kurslar gibi değildir.

Silahlı Güvenlik Kursu Ücretleri

Bugün herhangi bir mesleği yapmak için gideceğiniz bir çok kurs sizden binlerce lira para ister ve eğitim sonrasında tıpkı özel güvenlik sertifikası gibi bir sertifika alırsınız. Örnek verecek olursak; bu gün bir grafik tasarım kursuna gidecek olsanız en aşağı 4000-5000 TL arasında değişmektedir. Gidip bir web tasarım kursuna yazılsanız yine 7000-8000 TL gibi bir ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca bu mesleklerin kurslarını bitirip sertifikasını aldıktan sonra iş bulmanız bile bir problemdir. İşi bulsanız da stajyer maaşı ile çalışmaya başlarsınız.

Silahlı Güvenlik Kursu Ücretleri

Silahlı özel güvenlik işi yukarıda saydıklarımız gibi değildir. 2017 yılında silahlı özel güvenlik olmak isteseniz ve sıfırdan bu işe girişecek olsanız, kimliğinizi alıp cebinize koyana kadar harcayacağınız toplam tutar neredeyse 1350 TL’yi geçmeyecektir. Bu ücretin içerisine kurs ücreti, sağlık raporu, devlete ödenen kimlik harcı, sınav harcı gibi tüm işlemler dahildir.

Gelelim silahlı güvenlik kurs ücretine! Point Özel Güvenlik olarak kursiyerlerimizi her zaman düşünür ve ekonomik duruma göre fiyatlar belirleriz. Kurs ücretimiz hem ekonomik hemde kalitelidir. Biraz öncede belirttiğim gibi her kursiyerimizi düşünerek fiyat politikamızı belirleriz.

Kursumuza bugün gelip silahlı özel güvenlik olarak kayıt olduğunuzda liste fiyatımız 500 TL’dir. Bu kurs ücreti taksitli fiyatıdır. Eğer peşin olarak ödeme gücünüz varsa 50 TL’lik bir indirim kazanırsınız ve 450 TL’ye kayıt yaptırabilirsiniz. Bu belirttiğim kurs ücretleri 2017 yılına aittir. Eğer zaman aşımı yaşanırsa bizime irtibata geçerek güncel kurs ücretlerini öğrenebilirsiniz.

Silahlı Özel Güvenlik Kurs Ücretleri İçerisine Neler Dahil?

Kurs ücretlerinden bahsetmişken aynı zamanda bazı ayrıntıları da belirtmemizde fayda var. Aşağıda belirttiğimiz tüm hizmetler kurs ücretinin içerisindedir ve yine aşağıdaki maddeler doğrultusunda (sınav harcı) hariç, hiç bir ücret ödemezsiniz.

  • Kurs ücretinin içerisine geçmiş özel güvenlik sınavlarında çıkmış ve güncel 800 soruluk test kitapçığı hediye edilir.
  • Silahlı eğitim içerisinde poligona gidilip atış eğitimi alırsınız. Bu atış eğitiminde poligon ücreti, atışta kullanılacak 25 adet mermi ücreti ve kullanılan silahların ücretlerinin hepsi kurs ücreti içerisine dahildir.
  • Sertifikanız çıktığında sizden ekstra bir sertifika ücreti talep edilmez.
  • Kimlik için hazırlanması gereken evraklar arasında yapamadığınız tüm evrakları merkezimizde veya şubelerimizde çalışan arkadaşlara rica edebilir ve yaptırabilirsiniz. Bu işlemlerin hiçbirinden ücret talep edilmez ve kurs ücretinin içerisine dahildir.

Silahlı güvenlik kursu ücretleri hakkında herhangi bir soruyu sormak veya güncel fiyatlarla ilgili fiyat almak isterseniz bize buradan ulaşabilirsiniz.

NOT: Bu sayfa 2017 yılında yazıldığından dolayı en güncel fiyatı firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz. Bizlere 0212 288 40 44 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Özel Güvenlik Kursu Mecidiyeköy - Özel Güvenlik Kursu Şirinevler - Özel Güvenlik Kursu Bağcılar -  Özel Güvenlik Eğitimi Avcılar - Eyüp Özel Güvenlik Kursu - Özel Güvenlik Eğitimi Bahçelievler, Özel Güvenlik Kursu Yenibosna Özel Güvenlik Eğitimi Şişli Özel Güvenlik Kursu Osmanbey Okmeydanı Özel Güvenlik Kursu Özel Güvenlik Eğitimi Harbiye Özel Güvenlik Eğitimi Taksim Özel Güvenlik Eğitimi Levent Özel Güvenlik Eğitimi 4.Levent Esenler, Özel Güvenlik Eğitimi Güngören, Özel Güvenlik Kursu Bakırköy, Özel Güvenlik Eğitimi Başakşehir, Özel Güvenlik Kursu İkitelli, Özel Güvenlik Eğitimi Güneşli Özel Güvenlik Eğitimi Sefaköy Özel Güvenlik Kursu Küçükçekmece Özel Güvenlik Kursu Sefaköy Küçükçekmece Özel Güvenlik Eğitimi Özel Güvenlik Eğitimi Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Gültepe Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kadıköy Özel Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Kadıköy Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Sarıyer, Güvenlik Kursu Beylikdüzü


Open chat