X-Ray Operatörü ve Kapı Geçiş Sistemleri Eğitimi

ileadmin

X-Ray Operatörü ve Kapı Geçiş Sistemleri Eğitimi

X-ray operatörü ve kapı geçiş sistemleri eğitimi bir özel güvenlik görevlisi için en önemli eğitimlerden birisidir. Bu eğitimi aldıktan sonra çok rahat bir şekilde x-ray cihazını kullanabilecek ve kapı geçiş sistemleri hakkında donanımlı bir eğitim göreceksiniz.

X-Ray Operatörü ve Kapı Geçiş Sistemleri Eğitimi

Sertifikalı X-ray operatörü ve kapı geçiş sistemleri eğitimi bir özel güvenlik için neden önemli? Neden alınması gerekiyor?

  • Özel güvenlik iş başvurusunda en çok sorulan sertifikalardan birisi x-ray operatörü sertifikasıdır.
  • Donanımlı ve nitelikli bir özel güvenlik personelini her kurum tercih eder.
  • Alacağınız eğitim sayesinde hem x-ray cihazı hemde kapı geçiş sistemleri ile alakalı donanımlı bir bilgiye sahip olmuş hemde başvuracağınız işlerde bir miktarda olsa daha fazla maaş alma hakkı doğacaktır.

Kurs Katılım Ücreti : 225 TL

Eğitim Yeri : Mecidiyeköy

Detaylı Bilgi için 02122884044

Yazar hakkında

admin administrator

2 yorum

Gökhan kılıçYayın tarihi7:47 pm - Eyl 9, 2017

Iyi çalışmalar x ray sertifikası için toplam maliyet ne olur guvanlik kartım var benim sadece sertifika lazım bana

    adminYayın tarihi12:52 pm - May 29, 2018

    Merhaba Gökhan Bey. X-Ray cihazı sertifikası için merkezimize ulaşabilirsiniz. Cihaz başı eğitimi sonrasında katılım belgesi düzenlenmektedir. Fiyatları hakkında lütfen telefon ile iletişime geçin.

Bir cevap yazın

Özel Güvenlik Kursu Mecidiyeköy - Özel Güvenlik Kursu Şirinevler - Özel Güvenlik Kursu Bağcılar -  Özel Güvenlik Eğitimi Avcılar - Eyüp Özel Güvenlik Kursu - Özel Güvenlik Eğitimi Bahçelievler, Özel Güvenlik Kursu Yenibosna Özel Güvenlik Eğitimi Şişli Özel Güvenlik Kursu Osmanbey Okmeydanı Özel Güvenlik Kursu Özel Güvenlik Eğitimi Harbiye Özel Güvenlik Eğitimi Taksim Özel Güvenlik Eğitimi Levent Özel Güvenlik Eğitimi 4.Levent Esenler, Özel Güvenlik Eğitimi Güngören, Özel Güvenlik Kursu Bakırköy, Özel Güvenlik Eğitimi Başakşehir, Özel Güvenlik Kursu İkitelli, Özel Güvenlik Eğitimi Güneşli Özel Güvenlik Eğitimi Sefaköy Özel Güvenlik Kursu Küçükçekmece Özel Güvenlik Kursu Sefaköy Küçükçekmece Özel Güvenlik Eğitimi Özel Güvenlik Eğitimi Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Gültepe Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kadıköy Özel Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Kadıköy Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Sarıyer, Güvenlik Kursu Beylikdüzü