CCTV Kursu ve Eğitimi

CCTV kursu, CCTV eğitimi, güvenlik kamerası kursu olarak bilinen bu eğitimde özel güvenlik görevlilerinin nitelikli ve donanımlı bir personel olabilmesi için mutlaka alması gereken eğitimlerden bir tanesidir.

CCTV Kursu ve Eğitiminin Faydası

Türkiye’de bulunan birçok kamu kurumları ve özel sektörde CCTV kamera sistemleri kullanmaktadır. Dolayısı ile bu kamu ve özel sektör firmaları işe alacakları özel güvenlik görevlilerinin CCTV kamera sistemleri ile alakalı bilgisinin olup olmadığını sorar. Genellikle de bilgisi ve belgesi olan kişiler işe alımda seçilir.

 • CCTV kullanmayı bilmek sizi iş başvurularında bir adım öne taşır.
 • Sizi nitelikli ve alanında uzmanlaşmış bir personel yapar.
 • Donanımınızı arttırır.
 • Maaşınıza ek gelir getirir.
 • Aranılan personel olursunuz.
 • Bir çok yerde iş bulabilirsiniz.
 • Mesleğinizde kariyer yapabilirsiniz.

 

CCTV Nedir?

CCTV ‘Close Circuit Television’‘ Kapalı Devre Televizyon Sistemi olarak bilinir. CCTV kamera sistemlerinin amacı istenmeyen olayların gelişimini önceden belirleyebilmek, olay anını takip edebilmek, kayıt altına almak ve olay sonunda kayıtlarda inceleme yapabilmek için kullanılan kamera kayıt ve izleme sistemidir.

CCTV Kamera Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Günümüz itibarıyla CCTV kamera sistemleri kamu kurumları dahil olmak üzere özel sektör ayrımı yapılmaksızın hemen hemen birçok yerde güvenliği sağlamak için kullanılmaktadır.

Başlıca CCTV kullanılan yerlere örnek olarak Hava alanları, otobüs terminalleri, metro ve metrobüsler, holdingler, avmler, siteler, mağazalar, stadyumlar, plazalar, banka genel müdürlükleri ve sayamadığımız bir çok sektörde kullanılmaktadır.

cctv kursu

 

CCTV Kurs Ücreti ve Fiyatları

 • En uygun fiyat
 • Elden veya kredi kartından ödeme kolaylığı
 • %100 öğretme garantisi
 • Ücretsiz tekrar eğitimi
 • En gelişmiş kamera türleri ve sistemi

CCTV kursu ücretleri ve fiyatları ile alakalı güncel bilgi almak amacıyla lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Özel Güvenlik Kursu Mecidiyeköy - Özel Güvenlik Kursu Şirinevler - Özel Güvenlik Kursu Bağcılar -  Özel Güvenlik Eğitimi Avcılar - Eyüp Özel Güvenlik Kursu - Özel Güvenlik Eğitimi Bahçelievler, Özel Güvenlik Kursu Yenibosna Özel Güvenlik Eğitimi Şişli Özel Güvenlik Kursu Osmanbey Okmeydanı Özel Güvenlik Kursu Özel Güvenlik Eğitimi Harbiye Özel Güvenlik Eğitimi Taksim Özel Güvenlik Eğitimi Levent Özel Güvenlik Eğitimi 4.Levent Esenler, Özel Güvenlik Eğitimi Güngören, Özel Güvenlik Kursu Bakırköy, Özel Güvenlik Eğitimi Başakşehir, Özel Güvenlik Kursu İkitelli, Özel Güvenlik Eğitimi Güneşli Özel Güvenlik Eğitimi Sefaköy Özel Güvenlik Kursu Küçükçekmece Özel Güvenlik Kursu Sefaköy Küçükçekmece Özel Güvenlik Eğitimi Özel Güvenlik Eğitimi Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Gültepe Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kadıköy Özel Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Kadıköy Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Sarıyer, Güvenlik Kursu Beylikdüzü