Silahsiz-ozel-guvenlik-egitimi

ileadmin

Silahsiz-ozel-guvenlik-egitimi

Silahsız Özel Güvenlik Eğitimi

Silahsız Özel Güvenlik Eğitimi

Yazar hakkında

admin administrator

10 yorum

aliYayın tarihi6:07 pm - Eki 25, 2019

özel hastanelerden alınan heyet raporu kabul ediliyormu yeni yasa ne zamna geçerli acaba

EzgiYayın tarihi1:14 pm - Ara 2, 2019

Kolumda bi dövme var raporum olumsuzmus sanırım ne yapabilirim

    adminYayın tarihi4:32 pm - Ara 3, 2019

    Merhaba Ezgi hanım. Vücudunuzdaki dövmeler, raporunuza olumsuz etki yaratmaz. Dövme olması ile sağlık koşulları çok farklı bir konudur. Raporunuzun olumsuz olması başka sebeplere bağlıdır.

CeylanYayın tarihi4:20 pm - Ara 30, 2019

Silahsız özel güvenlik olmak istiyorum

nazanYayın tarihi9:01 pm - Şub 7, 2020

guvenlık almak ıcın yas sınrı varmı

    adminYayın tarihi11:15 am - Şub 17, 2020

    Merhaba Nazan hanım. Evet güvenlik olmak için yaş sınırı var. Okuduğunuz sayfada belirtiliyor. En az ortaokul mezunu ve 18 yaşın üstünde olmanız gerekmektedir. Üst yaş sınırı yoktur.

MisafirYayın tarihi3:27 pm - Mar 19, 2020

Merhaba epilepsi rahatsızlığı olan biri özel güvenlik olabiliyor mu. Hastalık ağır değil çok hafif. (2 ve 3 saniyelik dalma fark edilemeyecek kadar hafif)

YldzYayın tarihi4:20 pm - Mar 31, 2020

Mrb bişey soracaktım silahsız güvenlik çi kaydımı yapmak istıyorum ama sağ kulağımda bir sorn var duymadığım içn
işitme cıhazı kullanıyorum
Normal duyuyorum engel olurmu acaba başvura yapabilme şansım varmı

Bir cevap yazın

Özel Güvenlik Kursu Mecidiyeköy - Özel Güvenlik Kursu Şirinevler - Özel Güvenlik Kursu Bağcılar -  Özel Güvenlik Eğitimi Avcılar - Özel Güvenlik Eğitimi Bahçelievler, Özel Güvenlik Kursu Yenibosna Özel Güvenlik Eğitimi Şişli Özel Güvenlik Kursu Osmanbey Okmeydanı Özel Güvenlik Kursu Özel Güvenlik Eğitimi Harbiye Özel Güvenlik Eğitimi Taksim Özel Güvenlik Eğitimi Levent Özel Güvenlik Eğitimi 4.Levent Esenler, Özel Güvenlik Eğitimi Güngören, Özel Güvenlik Kursu Bakırköy, Özel Güvenlik Eğitimi Başakşehir, Özel Güvenlik Kursu İkitelli, Özel Güvenlik Eğitimi Güneşli Özel Güvenlik Eğitimi Sefaköy Özel Güvenlik Kursu Küçükçekmece Özel Güvenlik Kursu Sefaköy Küçükçekmece Özel Güvenlik Eğitimi Özel Güvenlik Eğitimi Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Seyrantepe Özel Güvelik Kursu Gültepe Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kadıköy Özel Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Kadıköy Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Sarıyer, Güvenlik Kursu Beylikdüzü