Eğitim Politikamız

Point Özel Güvenlik olarak eğitim politikamız, kursiyerlerimizin en iyi şekilde eğitim görmesi ve üstün nitelikli bir özel güvenlik personeli olmasına dayanmıştır.

Buna istinaden eğitim kurumumuzda bulunan tüm eğitmenlerimiz profesyonel ve emniyet kadrosundan seçilmiş uzman eğiticilerdir. Eğiticilerin profesyonel ve üstün nitelikli anlatımları sayesinde sınavlardaki başarı oranları %95’lere kadar yükselmiştir.

Ayrıca Point Özel Güvenlik bünyesinde çalışan eğitim danışmanları da özenle ve siz değerli kursiyerlerimizin sorularını cevaplayabilecek, diksiyonu düzgün ve sizlere bu işi daha iyi anlatabilecek, saygılı ve dürüst kişilerden seçilmiştir.

Amacımız İstanbul’da bulunan özel güvenlik açığına üstün nitelikli ve kaliteli özel güvenlik personelleri yetiştirerek, bölgede en iyi özel güvenlik eğitimi firması olmaktır. Bunun içinde eğitim firması olarak elimizden gelen gayreti göstermeye devam ediyoruz.

Eğitim kurumumuzda bulunan 40’ar kişilik sınıflarımızda siz değerli kursiyerlerimize en iyi eğitimi vermek için gayretlerimiz devam etmektedir. Eğitimimizin daha kaliteli ve emsallerine göre daha nitelikli olması için, sınıflarımız aşağıdaki özelliklere ve uygulama şartlarına haiz hale getirilmiştir. Bu bağlamda;

  • Özel güvenlik eğitimlerimiz ferah ve 40’ar kişilik sınıflarda verilmektedir.
  • Her sınıfımızda klima, motorlu projeksiyon cihazı ve diğer görsel eğitim materyalleri bulunmaktadır.
  • İlk yardım eğitiminde uzman eğiticimizin kontrolünde suni solunum ve kalp masajı yapmak için uygulamalı eğitim maketi bulunmaktadır.
  • Güvenlik Sistem ve Cihazları dersinde cihaz başında uygulamalı eğitim yapılmaktadır.
  • Güvenlik eğitimleri esnasında kullanılması gereken kask, cop, kelepçe ve kuru-sıkı tabanca gibi eğitim amaçlı tüm teçhizatlar uygulama esnasında kullanılmaktadır.
  • Güvenlik görevlisinin görev esnasında hareket tarzı, yapması gerekenler, iş hukuku ve tedbirleri gibi uygulamalı eğitimler, videolar ile desteklenmektedir.

Böylece, Point Özel Güvenlik olarak eğitim politikamızın çıtasını her gün bir kademe daha arttırmanın yanı sıra,  kaliteli ve nitelikli bir özel güvenlik eğitimi vermenin gururunu yaşamaktayız.

Özel Güvenlik Kursu Mecidiyeköy - Özel Güvenlik Kursu Şirinevler - Özel Güvenlik Kursu Bağcılar -  Özel Güvenlik Eğitimi Avcılar - Eyüp Özel Güvenlik Kursu - Özel Güvenlik Eğitimi Bahçelievler, Özel Güvenlik Kursu Yenibosna Özel Güvenlik Eğitimi Şişli Özel Güvenlik Kursu Osmanbey Okmeydanı Özel Güvenlik Kursu Özel Güvenlik Eğitimi Harbiye Özel Güvenlik Eğitimi Taksim Özel Güvenlik Eğitimi Levent Özel Güvenlik Eğitimi 4.Levent Esenler, Özel Güvenlik Eğitimi Güngören, Özel Güvenlik Kursu Bakırköy, Özel Güvenlik Eğitimi Başakşehir, Özel Güvenlik Kursu İkitelli, Özel Güvenlik Eğitimi Güneşli Özel Güvenlik Eğitimi Sefaköy Özel Güvenlik Kursu Küçükçekmece Özel Güvenlik Kursu Sefaköy Küçükçekmece Özel Güvenlik Eğitimi Özel Güvenlik Eğitimi Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Gültepe Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kadıköy Özel Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Kadıköy Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Sarıyer, Güvenlik Kursu Beylikdüzü