Hakkımızda

Point Özel Güvenlik Eğitimi ve Koruma Hizmetleri, 26 Haziran 2004 tarih ve 25504 nolu resmi gazetede yer alan “5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun” ve ilgili yönetmelik hükümlerine uygun olarak 05 Nisan 2017 tarihinde kurulmuştur.

Point Özel Güvenlik Eğitimi Hakkımızda

Point Güvenlik Eğitimi faaliyetine “Mecidiyeköy Mahallesi, Mecidiye Caddesi Cüre İş Merkezi No:16 Kat:5 Mecidiyeköy/Şişli/İstanbul” adresinde hizmete başlamıştır.

Ardından özel güvenlik eğitimi almak ve özel güvenlik kimlik kartı çıkartmak isteyen güvenlik adayları için Şirinevler, Avcılar, Bağcılar ve Gaziosmanpaşa ilçelerinin merkezlerinde kayıt ofisleri açmıştır. Böylece güvenlik görevlisi olmak isteyen adaylara bir adım daha yakın olmuştur.

Point Güvenlik

Point Özel Güvenlik

Şirketimizin kurucusu ve yöneticileri daha önce özel güvenlik eğitimi sektöründe profesyonel olarak yöneticilik ve işletmecilik yapmış olup, 15 yılı aşkın bir süredir, özel güvenlik eğitimi tecrübesine sahiptir.

Point Güvenlik kurulduğu andan itibaren vizyon ve misyon çizgisini “5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun” ve ilgili yönetmelik hükümlerine göre nitelikli özel güvenlik yetiştirme amacımız daim olmuştur.

Point Özel Güvenlik, kursiyerlerine en çok değeri veren ender özel güvenlik firmalardandır. Sadece özel güvenlik eğitimi vermekle kalmayıp, bir sonraki aşama olan “iş bulma” konusunda da güçlü referanslarımız ve iş hacmimizle siz değerli kursiyerlere her zaman destek olmaktayız.

Hangi Eğitimleri Veriyoruz?

Yukarıdaki eğitimlerin dışında yerinizde veya eğitim kurumumuzda diğer eğitim fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.

Diğer Eğitimlerimiz

 • X-Ray Cihazı Eğitimi
 • CCTV Kursu
 • Özel Güvenlik Etkili İletişim Eğitimi
 • İleri Düzey İlk Yardım Eğitimi
 • Yangın Güvenliği ve Doğal Afetler Eğitimi
 • Kapı Dedektörü, El Dedektörü ve CCTV (Kapalı Devre Görüntüleme Sistemi) Eğitimi
 • AVM Güvenliği Eğitimi
 • Fabrika Güvenliği Eğitimi
 • Özel Güvenlik Amiri Eğitimi
 • Özel Güvenlik Müdürü Eğitimi
 • Yakın Koruma Eğitimi

Özel Güvenlik Kursu Mecidiyeköy - Özel Güvenlik Kursu Şirinevler - Özel Güvenlik Kursu Bağcılar -  Özel Güvenlik Eğitimi Avcılar - Eyüp Özel Güvenlik Kursu - Özel Güvenlik Eğitimi Bahçelievler, Özel Güvenlik Kursu Yenibosna Özel Güvenlik Eğitimi Şişli Özel Güvenlik Kursu Osmanbey Okmeydanı Özel Güvenlik Kursu Özel Güvenlik Eğitimi Harbiye Özel Güvenlik Eğitimi Taksim Özel Güvenlik Eğitimi Levent Özel Güvenlik Eğitimi 4.Levent Esenler, Özel Güvenlik Eğitimi Güngören, Özel Güvenlik Kursu Bakırköy, Özel Güvenlik Eğitimi Başakşehir, Özel Güvenlik Kursu İkitelli, Özel Güvenlik Eğitimi Güneşli Özel Güvenlik Eğitimi Sefaköy Özel Güvenlik Kursu Küçükçekmece Özel Güvenlik Kursu Sefaköy Küçükçekmece Özel Güvenlik Eğitimi Özel Güvenlik Eğitimi Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Gültepe Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kadıköy Özel Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Kadıköy Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Sarıyer, Güvenlik Kursu Beylikdüzü