Özel Güvenlik Sınav Sonuçları

Özel güvenlik sınav sonuçları özellikle ilk defa sınava giren öğrenciler için son derece önemli bir tarihtir. Bu nedenle özel güvenlik sınavına giren tüm kursiyerlere Point Güvenlik olarak başarılar dileriz.

Özel Güvenlik Sınav Sonuçları

Özel güvenlik sınav sonuçları gerek temel silahlı, temel silahsız veya silahsızdan silahlıya geçme olsun gerekse de silahsız yenileme ile silahsız yenileme olsun hiç fark etmeden bilinmesi gereken önemli bir tarihtir. Bunun nedeni hem işlemlerinizi daha hızlı yapmak hemde bilinçli bir özel güvenlik olmak için son derece önemlidir.

Özel güvenlik sınavlarının sınav sonuçları temel ve yenileme sınav sonuçları olmak üzere ikiye ayrılır. İlk olarak temel sınavına giren kursiyerlerin sınavları açıklanırken ardından yaklaşık bir hafta sonrada yenileme sınavına giren kursiyerlerin sınavları açıklanmaktadır.

Özel Güvenlik Sınav Sonuçlarına Nereden Bakabilirim?

Özel güvenlik sınav sonuçları EGM Özel Güvenlik Daire Başkanlığı’nın resmi sitesi https://www.egm.gov.tr/ozelguvenlik/sinav-sonuclari adresinden açıklanmaktadır. Özellikle gireceğiniz sınavın sınav sonuçları, sınavlardan önce duyurular kısmından açıklanırken sizlerde bu adresten duyurular kısmında sınav talimatına bakarak sınavların resmi olarak ne zaman açıklanacağını görebilirsiniz.

Sınav sonuçları yukarıda da belirttiğim gibi önce temel sınav sonuçları sonrasında ise yenileme sınav sonuçları açıklanmaktadır. Temel sınav sonuçları genel olarak atış sınavından bir sonraki hafta cuma akşamı açıklanırken yenileme sınav sonuçları ise temel sınavın açıklandığı cumadan sonraki cuma akşamı açıklanır.

Özel güvenlik sınav sonuçları kontrolü için dilerseniz sizlere bakacağınız adresler hakkında da bilgi vermek istiyoruz. Özel güvenlik sınav sonuçları temel eğitimler için buradan yenileme eğitimleri içinse buradan kontrol edilebilir.

Sitemizde dolaştıysanız mutlaka gözünüze çarpmıştır. Ancak yinede hatırlatmamızda fayda var. Yenileme sınavlarında kalmak yoktur (sınava katılmama dışında) . Temel eğitimlerde ise sınavlarda kalma durumu olduğu için sınav sonuçlarına bakmadan dilerseniz sizler için hazırladığımız temel sınavdan kaç puan alırsam geçerim videosunu izlemenizi tavsiye ederiz. Bu videoya da buradan ulaşabilirsiniz.

Özel güvenlik sınav sonuçları hakkında bilmeniz gereken önemli bir detayda sınav sonuçlarının açıklanması sonrasında sınava itiraz hakkı doğmasıdır. Ancak sınav kağıtları optik okuyucular ile okunduğundan bu cihazların yanlış yapma olasılığı neredeyse %0’dır.

Özel Güvenlik Kursu Mecidiyeköy - Özel Güvenlik Kursu Şirinevler - Özel Güvenlik Kursu Bağcılar -  Özel Güvenlik Eğitimi Avcılar - Eyüp Özel Güvenlik Kursu - Özel Güvenlik Eğitimi Bahçelievler, Özel Güvenlik Kursu Yenibosna Özel Güvenlik Eğitimi Şişli Özel Güvenlik Kursu Osmanbey Okmeydanı Özel Güvenlik Kursu Özel Güvenlik Eğitimi Harbiye Özel Güvenlik Eğitimi Taksim Özel Güvenlik Eğitimi Levent Özel Güvenlik Eğitimi 4.Levent Esenler, Özel Güvenlik Eğitimi Güngören, Özel Güvenlik Kursu Bakırköy, Özel Güvenlik Eğitimi Başakşehir, Özel Güvenlik Kursu İkitelli, Özel Güvenlik Eğitimi Güneşli Özel Güvenlik Eğitimi Sefaköy Özel Güvenlik Kursu Küçükçekmece Özel Güvenlik Kursu Sefaköy Küçükçekmece Özel Güvenlik Eğitimi Özel Güvenlik Eğitimi Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Gültepe Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kadıköy Özel Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Kadıköy Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Sarıyer, Güvenlik Kursu Beylikdüzü