Belge Örnekleri

Özel Güvenlik kimlik başvurusu esnasında sizlerden bazı belgeler isteyeceklerdir. Bu nedenle aşağıda sizlere belge örnekleri gösterir bir indirme kataloğu hazırladık. Dilediğiniz belgenin üzerine tıkladığınızda belgeyi bilgisayarınıza indirebilir ve bilgisayar ortamında doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Özel Güvenlik Kimlik Başvurusunda İstenen Belge Örnekleri

Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu

Temel Dilekçe Örneği (Silahlı)

Temel Dilekçe Örneği (Silahsız)

Yenileme Dilekçe Örneği (Silahlı)

Yenileme Dilekçe Örneği (Silahsız)

Silahsızdan Silahlıya Geçenler için Dilekçe Örneği

Özel Güvenlik Sınav İtiraz Dilekçesi

Yeni Kimlik Kartları için Örnek Dilekçe

Kayıp, Çalıntı, Eskimiş ve Soyadı Değişikliği için Örnek Dilekçe

Genel Kolluk için Dilekçe Örneği

DİKKAT! İstediğiniz dilekçeyi indirmek için üzerine tıklayın ve “KAYDET” butonuna bastıktan sonra bilgisayarınıza indirin. İndirme işleminden sonra belge içerisinde bulunan yerleri kendinize göre doldurun ve yazıcıdan çıktısını alın. Bu belgelerin bilgisayar ortamında veya daktilo ile doldurulması zorunludur.

Bu Belge Örnekleri Ne İşe Yarar?

Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu : Bu belge bilgisayar ortamında doldurulur ve bağlı olduğunuz muhtarlığa giderek onaylatılır. Ardından bu belge diğer evraklarla beraber Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü’ne teslim edilir. Bu belgenin amacı hakkınızda araştırma yapılmak amacıyla doldurulmaktadır.

Temel ve Yenileme Dilekçe Örnekleri : Bu dilekçeler Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü’ne evraklarınızı teslim ederken hangi amaçla ne istediğinizi belirten dilekçe örnekleridir. Dilekçe içerisinde geçen örnekleri kendinize uygun bir şekilde bilgisayarda doldurduktan sonra ıslak imza atarak tamamlanır.

Özel Güvenlik Sınav İtiraz Dilekçesi : Özel güvenlik sınavına girmiş ancak beklediği sonucu alamamış kursiyerlerin doldurması gereken evraktır. Bu evrak doldurulduktan sonra itiraz ücreti Halkbank’a yatırılır ve dekont ile beraber dilekçe eğitim kurumuna teslim edilir.

Yeni Özel Güvenlik Kimlik Kartı için Dilekçe : Yeni çıkan özel güvenlik kimlik kartı başvurusu için doldurulacak dilekçe örneğidir.

Kayıp, Çalıntı, Eskimiş ve Soyadı Değişikliği Dilekçesi : Adı üzerinde olduğu gibi özel güvenlik kimliğini kaybeden veya çaldıran yada eskimiş olanların kimliklerini yeniden çıkartması için doldurulması gereken dilekçedir. Ayrıca soyadı değişikliği olanlarında bu dilekçeyi doldurması gerekir.

Genel Kolluk için Dilekçe : Genel kolluk kuvvetlerinden emekli olmuş veya en az 5 yıl görev yapıp kendi isteği ile ayrılmış olanların doldurması gereken dilekçe örneğidir.

Özel Güvenlik Kursu Mecidiyeköy - Özel Güvenlik Kursu Şirinevler - Özel Güvenlik Kursu Bağcılar -  Özel Güvenlik Eğitimi Avcılar - Eyüp Özel Güvenlik Kursu - Özel Güvenlik Eğitimi Bahçelievler, Özel Güvenlik Kursu Yenibosna Özel Güvenlik Eğitimi Şişli Özel Güvenlik Kursu Osmanbey Okmeydanı Özel Güvenlik Kursu Özel Güvenlik Eğitimi Harbiye Özel Güvenlik Eğitimi Taksim Özel Güvenlik Eğitimi Levent Özel Güvenlik Eğitimi 4.Levent Esenler, Özel Güvenlik Eğitimi Güngören, Özel Güvenlik Kursu Bakırköy, Özel Güvenlik Eğitimi Başakşehir, Özel Güvenlik Kursu İkitelli, Özel Güvenlik Eğitimi Güneşli Özel Güvenlik Eğitimi Sefaköy Özel Güvenlik Kursu Küçükçekmece Özel Güvenlik Kursu Sefaköy Küçükçekmece Özel Güvenlik Eğitimi Özel Güvenlik Eğitimi Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Gültepe Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kadıköy Özel Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Kadıköy Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Sarıyer, Güvenlik Kursu Beylikdüzü