Esenler Güvenlik Kursu

Esenler güvenlik kursu arayışınız halen devam ediyor ve güvenilir bir özel güvenlik kursu arıyorsanız doğru sayfadanız. Çünkü İstanbul’un en çok tercih edilen ve özel güvenlik görevlisi olmak için kurs arayan on binlerin tercih ettiği yerdesiniz.

Esenler Güvenlik Kursu Adres ve İletişim

Özel güvenlik kursuna kayıt olmak istiyor ve güvenilir bir adres mi arıyorsunuz? İstanbul’un en çok tercih edilen özel güvenlik eğitim kurumu olan Point Özel Güvenlik Kursu sizleri davet ediyor.

Bağcılar meydanda bulunan özel güvenlik kursumuz ile Esenler ilçesinden kurumumuza gelmek sadece yirmi dakika sürüyor. Bağcılar Meydanına tam 1 dakika yürüme mesafesinde bulunan kurumumuz özel güvenlik görevlisi olmak isteyen tüm adayları davet ediyor.

Toplamda 15 gün süren özel güvenlik kursumuza gelebilir ve sizde özel güvenlik görevlisi olma yolunda bizlerle sağlam ayaklar üzerinde sektöre giriş yapabilirsiniz.

Bağcılar Okulumuz: Merkez Mah. Bağcılar Cad. Keleş İş Hanı No: 13 Kat:5 Bağcılar İstanbul

0212 433 33 05 – 0212 433 33 06 – 0554 497 27 22

Esenler Özel Güvenlik Kursu Nerede?

Esenler, Güngören, Bahçelievler, Başakşehir gibi ilçelerden veya Haznedar, Soğanlı, Tozkoparan, Kirazlı, Mahmutbey, Kayaşehir, Altınşehir, gibi semtlerden kurumumuza rahatlıkla gelebilirsiniz. İlk olarak Bağcılar Meydanı’na gelmelisiniz. Meydana geldiğinizde Bağcılar Caddesi üzerinde özel güvenlik kursumuzu rahatlıkla görebileceksiniz. Bunun için aşağıya bir video bırakıyoruz. Videodan rahatlıkla Esenler güvenlik kursu kurumumuzu bulabilirsiniz.

 

Esenler Özel Güvenlik Kursu ve Fiyatları

Özel güvenlik kursu fiyatları araştırması yaparken bir çok farklı fiyat ile karşılaşabilirsiniz. Ancak şunu bilmenizi özellikle isteriz ki, özel güvenlik kurs ücretlerinden önce eğitimin kalitesi ve sizi özel güvenlik görevlisi olana kadar takip eden süreç çok daha önemlidir. Dolayısı ile size bir müşteri olarak bakan değil her zaman kendi ailesinden gören Point Özel Güvenlik olarak buradan da söz vermiş olalım. Kurs fiyatları bir şekilde halledilir. Ancak sizin güvenli bir şekilde ve nitelikli bir güvenlik olmanız bizim için çok daha önemlidir.

Esenler güvenlik kursu, Bağcılar güvenlik kursu, Güngören güvenlik kursu, Haznedar güvenlik kursu, Başakşehir güvenlik kursu, Bahçelievler güvenlik kursu gibi aramalarınızın sonucunda sitemiz ile karşılaşabilirsiniz.

Özel güvenlik kursumuzun Bağcılar meydanında bulunan videosunu yan taraftan izleyerek rahatlıkla bulabilir ve kurumumuza özel güvenlik eğitimi kaydınızı yaptırabilirsiniz.