Silahlı Kimlik Yenileme

Silahlı kimlik yenileme yada silahlı yenileme olarak bilinen silahlı özel güvenlik kimlik kartını yenilemek isteyenlerin alması gereken eğitimin adıdır. Kurumumuzda silahlı kimlik yenileme yapabilir ve kimliğinizin süresini devam ettirebilirsiniz.

Silahlı Kimlik Yenileme

Silahlı kimlik yenileme yapabilmeniz için daha önce silahlı güvenlik sertifikası veya silahlı özel güvenlik kimlik kartı sahibi olmanız gerekmektedir. Kimlik kartınızın geçerlilik süresi kısmında yazan tarihten en az 6 ay önce kurumumuza başvuru yaparak kartınızı yenileyebilirsiniz.

silahlı kimlik yenileme

Özellikle özel güvenlik olarak çalışan ve silahlı kimlik yenileme yapmayan kişilerin, kimlik kartının üzerinde yazan geçerlilik süresi bittiği gün özel güvenlik olarak çalışamazsınız. Ayrıca özel güvenlik olarak çalıştığınız kurum sizi işten çıkartmakla yükümlüdür. Bu nedenle mutlaka kimlik bitiş sürenize en az 6 ay kala başvurmanız gerekiyor.

Silahlı Kimlik Yenileme İçin İstenen Belgeler

Kurumumuza kayıt olup silahlı kimlik yenilemesi yapmanız için bazı belgeleri de yanınızda kayıt olamaya gelirken getirmeniz gerekmektedir.

  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • Silahlı Özel Güvenlik Kimlik Kartı Fotokopisi veya Sertifika Fotokopisi
  • 4 Adet Vesikalık Fotoğraf
  • İkametgah (E-devletten veya muhtardan)

Not: Dilerseniz kurumumuza sadece nüfus cüzdanı fotokopisi ile gelerek yerinizi ayırtabilir ve ön kayıt olabilirsiniz. Böylece herkesten önce yerinizi ayırmış ve ön kaydınızı yaptırmış olursunuz.

Silahlı Kimlik Yenileme Ücreti Nedir?

Kimlik kartınızı yenilemek için sizden istenen ücretler kurs ücreti ve sınav harcıdır. Bunun dışında sağlık raporu istenmez. Kurs ücreti ve sınav harcı dönemlere göre değişiklik gösterdiği için güncel ücretleri almak üzere bizimle iletişim kısmından irtibata geçebilir veya 0212 288 40 44 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Silahlı Kimlik Yenileme Ne Zaman Yapılır?

Kimlik kartınızın üzerinde geçerlilik süresi diye bir ibare yer alması gerekiyor. Bu geçerlilik süresi, kimlik kartınızın ne zaman biteceğini göstermektedir. Eğer özel güvenlik görevlisi olarak çalışıyorsanız ve geçerlilik süresi dolarsa çalıştığınız iş yeri sizi işten çıkartmak zorunda kalır. Çünkü süresi olmayan güvenlik kimlik kartı ile çalışamazsınız.

Eğer özel güvenlik olarak çalışmıyorsanız güvenlik kimlik kartınızı yenilemeniz zorunlu değildir. Ancak ilerleyen zamanlarda lazım olursa kursa kayıt olmanız, sınava girmeniz ve yenilemek için beklediğiniz süre yaklaşık olarak 3 ayı bulacaktır. Ayrıca özel güvenlik olarak çalışmadığınız için işten atılma gibi bir durumda söz konusu olmayacaktır.

Silahlı Kimlik Yenileme Randevu Alma

Kurumumuza kayıt olan kursiyerlerimize bir müjde de biz verelim. Biliyorsunuz ki kimlik yenilemek için randevu almak oldukça zor. İş yoğunluğunuz ve saatlerce internet başında bekleyip randevu alamadığınızı biliyoruz. Bu nedenle kurumumuza kayıt olan kursiyerlerimize yardımcı olmak amacıyla ücretsiz olarak randevunuzu biz alıyoruz.

Ücretsiz dememizin sebebi ise randevu almayı bile ücret karşılığı yapanlar olduğu için bu ibareyi düşmek istedik. Tek şey kurumumuza kayıtlı olmanızdır. Sizlere sadece randevu almakla kalmayıp, silahlı kimlik yenileme için emniyete götüreceğiniz evrakların doldurulması konusunda da yardımcı oluyoruz.

Özel Güvenlik Kursu Mecidiyeköy - Özel Güvenlik Kursu Şirinevler - Özel Güvenlik Kursu Bağcılar -  Özel Güvenlik Eğitimi Avcılar - Eyüp Özel Güvenlik Kursu - Özel Güvenlik Eğitimi Bahçelievler, Özel Güvenlik Kursu Yenibosna Özel Güvenlik Eğitimi Şişli Özel Güvenlik Kursu Osmanbey Okmeydanı Özel Güvenlik Kursu Özel Güvenlik Eğitimi Harbiye Özel Güvenlik Eğitimi Taksim Özel Güvenlik Eğitimi Levent Özel Güvenlik Eğitimi 4.Levent Esenler, Özel Güvenlik Eğitimi Güngören, Özel Güvenlik Kursu Bakırköy, Özel Güvenlik Eğitimi Başakşehir, Özel Güvenlik Kursu İkitelli, Özel Güvenlik Eğitimi Güneşli Özel Güvenlik Eğitimi Sefaköy Özel Güvenlik Kursu Küçükçekmece Özel Güvenlik Kursu Sefaköy Küçükçekmece Özel Güvenlik Eğitimi Özel Güvenlik Eğitimi Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Seyrantepe Özel Güvenlik Kursu Gültepe Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kağıthane Özel Güvenlik Kursu Kadıköy Özel Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Kadıköy Güvenlik Eğitimi Kadıköy, Güvenlik Kursu Sarıyer, Güvenlik Kursu Beylikdüzü